377 966 426
06.15 HOD. - 14.45 HOD.
Nonstop linka: 377 966 426
Provozní doba: 06.15 HOD. - 14.45 HOD.

Lidé

  Jméno Umístění Email Telefon Mobil
  POHOTOVOST     377 966 426  
  Ing. Václav Netušil Ředitel a.s. netusil@kav-plzenec.cz 377 966 426 724 064 344
  Hana Nováková Sekretariát info@kav-plzenec.cz/ 377 966 426  
  Ludmila Pintová Ekonom a.s. info@kav-plzenec.cz/ 377 966 426 602 238 906
  Blanka Turková Zákaznické oddělení
  - fakturace vodné/stočné
turkova@kav-plzenec.cz/ 377 966 422 778 084 938
  Markéta Nechutná Zákaznické oddělení
  - smlouvy s odběrateli
nechutna@kav-plzenec.cz/ 377 966 422 778 084 938
  Veronika Šimečková Provoz - technický pracovník simeckova@kav-plzenec.cz/ 377 966 426  
  Ing. Viktor Szalatnay Provoz - technický pracovník info@kav-plzenec.cz/ 377 966 426 602 759 636
  Zbyněk Scheinost Provoz - technický pracovník scheinost@kav-plzenec.cz/   602 692 553
  Ing. Pavel Houdek Provoz - technický pracovník houdek@kav-plzenec.cz/ 377 966 426 606 649 510
  Ing. Zbyněk Miller Technolog - vodohospodář miller@kav-plzenec.cz/ 377 966 426 724 211 939
  Ing. Stanislav Diviš Projekce - rozpočty staveb projekce@kav-plzenec.cz/ 377 966 426 728 933 108
  Dana Kydlíčková Doprava - vedoucí dopravy
Sklad - prodej materiálu
doprava@kav-plzenec.cz/ 377 966 676 724 211 920
  Jiří Lang Stavbyvedoucí lang@kav-plzenec.cz/   725 552 216
  Lea Prepslová Vedoucí účtárny uctarna@kav-plzenec.cz/   702 147 653
  Ing. Lenka Pintová Tvorba cen vodné/stočné, BOZP-PO, ISO pintova@kav-plzenec.cz/ 377 966 426 775 393 806
  Hana Legnerová Laboratoř - vzorkařka laborator@kav-plzenec.cz/   702 147 654
  Václav Čmolík Laboratoř - vedoucí laboratoře laborator@kav-plzenec.cz/   702 147 655